Młotek z noskiem kulistym 450g 690g 1LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253450K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 450g 690g 1LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253450K KEN-525-3450K
Młotek posiada trzonek z włókna szklanego oraz gumową rękojeść, dzięki czemu lepiej tłumi drgania.
Młotek odporny wyślizgnięcie się z ręki dzięki gumowej części chwytowej. Głowica jest utwardzona.
Specyfikacja młotka:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112766 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Średnica główki | 25mm |
| Rodzaj chwytu | Pokryty gumą |
| Długość obucha | 100mm |
| Materiał obucha | Stal kuta |
| Waga obucha, głowicy | 1 lb, 450g |
| Długość całkowita | 325mm |
| Długość rękojeści | 275mm |
| Materiał rękojeści | Włókno szklane |
| Typ | Młotek tłumiący wibracje i drgania |
| Typ głowicy | zakończony z jednej strony kulą |
| Kod UNSPSC | 27111602 |