Nagrzewnica 2kW Kobe KBE8280120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nagrzewnica 2kW Kobe KBE8280120K
Kobe KBE-828-0120K
KBE8280120K
2KW FLAT FAN HEATER Kobe
KBE-828-0120K
KC-016,91,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kobe |
| EAN13 | 5036140060593 |
| Max Output | 2000 W |
| Oznaczenie | FFH202 |
| UNSPSC | 40101604 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 1.26 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| BTU per hour | Btu British thermal unit |
| Głębokość całkowita | 270mm cm centimetre |
| Wysokość całkowita | 120mm cm centimetre |
| Szerokość całk. | 260mm cm centimetre |
| Numer produktu | FH01 |
| Voltage | 240 V voltage |
| Waga | 1.26kg |
| Special Features | Cooling Fan Setting Power Indicator Light Safety Overheat Cutout Variable Thermostat with Frost Protection |
| Amperage | A ampere |
| Mount Type | Free Standing |
| Number of Heat Settings | 2 |
| Heat Output Settings | 1 2 kW kilowatts 1000 2000 W watt |
| Portability | Portable |
| Number of Cool Settings | 1 |
| Plug Amperage Rating | 13 A ampere |