Nakrętka M12 FC08 teowa szlifowana Indexa IND4252505J PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M12 FC08 teowa szlifowana Indexa IND4252505J
Indexa IND-425-2505J
IND4252505J
Nakrętka teowa szlifowana FC08 M12 Indexa IND4252505J
IND-425-2505J
SM.CK016,65,9ZLNE
Powierzchnia szlifowana zapewnia dokładne pozycjonowanie wewnątrz rowka teowego.
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M12 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 22 mm |
| Wymiar D | 8 mm |
| Wymiar E | 22 mm |
| Dimensions C (h6) | 14 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085626 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC008112 |
| Supplier Part No. | 4252505J |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 45 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 22mm |
| C | mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT08-1214 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |