Nakrętka teowa M12 FC06 precyzyjna frezowana do rowków 14mm Indexa IND4252035K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M12 FC06 teowa frezowana Indexa IND4252035K IND-425-2035K
KC-016,12ZN/SM.[NM]
- Rozmiar gwintu: M12
- Materiał : stal węglowa.
- Twardość: 30-35 HRC.
- Wykończenie powierzchni: fosforan manganu, czernione
- A: M12
- B: 16mm
- C: 13.8mm
- D: 8mm
- E1: 28mm
- E2: 22mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (gwint) | M12 |
| Marka, producent | Indexa |
| B | 16mm |
| C | 13.8 mm |
| D | 8mm |
| E1 | 28 mm |
| E2 | 22mm |
| EAN13 | 5036140085237 |
| ecl@ss | 23149090 |
| Numer produktu | FC060212 |
| Oznaczenie | IND-425-2035K |
| UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 48g |