Nakrętka teowa M20 FC06 frezowana Indexa IND4252035T
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M20 FC06 teowa frezowana Indexa IND4252035T IND-425-2035T
KC-016,24,3ZN/SM.[NM]
- Rozmiar gwintu: M20
- Szerokość rowków obrabiarki 22mm
- Materiał : Stal węglowa.
- Twardość: 30-35 HRC
- Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu, czerniona
- A: M20
- B: 25mm
- C: 22mm
- D: 14mm
- E1: 38mm
- E2: 36mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (gwint) | M20 |
| Marka, producent | Indexa |
| B | 25mm |
| C | 22mm |
| D | 14mm |
| E1 | 38 mm |
| E2 | 36mm |
| EAN13 | 5036140085268 |
| ecl@ss | 23149090 |
| Numer produktu | FC060420 |
| Oznaczenie | IND-425-2035T |
| UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 0.190 kg |