Nakrętka kołnierzowa M16 FC04 Indexa IND4252025P MTM
dostępny
Cena regularna:
8,25 €
Cena regularna:
6,71 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M16 FC04 kołnierzowa Indexa IND4252025P IND-425-2025P
- Średnica: M16
- Materiał : Stal węglowa
- Twardość: 30-35 HRC, utwardzone
- Wykończenie powierzchni: fosforan manganu
- Waga: 60g
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica | M16 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar B | 33mm |
| Wymiar C | 5mm |
| Wymiar E | 20mm |
| Wymiar D | 24mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085152 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu |
FC040316 PT04-1624 |
| Supplier Part No. | 4252025P |
| UNSPSC Code | 23153402 |