Nakrętka przedłużająca M20 FC05 Indexa IND4252030R
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M20 FC05 przedłużająca Indexa IND4252030R
Indexa IND-425-2030R
IND4252030R
Nakrętka przedłużająca FC05 M20 Indexa IND4252030R
IND-425-2030R
SM.CK016,34,5ZLNE
Zwiększa długość mocowania śrub.
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M20 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 30 mm |
| Wymiar C | 60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085213 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC050420 |
| Supplier Part No. | 4252030R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.220 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 30mm |
| C | 60mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT05-2030 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |