Narzynka M12x1,25mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M12x1,25mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862660K
Sherwood SHR-086-2660K
SHR0862660K
Narzynka HSS 6-kątna 12x1.25mm SHR0862660K
SHR-086-2660K
SM.CK016,33,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183780 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.10 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2660K |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M12x1.25 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 46 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 1/2 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Hex Width | 1.10 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |