Narzynka M14x1,25mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M14x1,25mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862760K
Sherwood SHR-086-2760K
SHR0862760K
x Sherwood SHR0862760K SHR0862760K
SHR-086-2760K
SM.CK016,42,4ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140282063 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.30 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2760K |
| Grubość | 5/8" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M14x1.25 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 5/8 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Hex Width | 1.30 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |