Narzynka M24x2mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862890K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka M24x2mm HSS 6-kątna Sherwood SHR0862890K
Sherwood SHR-086-2890K
SHR0862890K
Narzynka HSS 6-kątna 24x2mm SHR0862890K
SHR-086-2890K
SM.CK016,113,5ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140183889 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 2.05 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-2890K |
| Grubość | 15/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | M24x2 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 249 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 15/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | M24 x 2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Hex Width | 2.05 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |