Narzynka do rur 1/4" x19 BSPT HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka do rur 1/4" x19 BSPT HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869170K SHR-086-9170K
ISO 2284
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Norma wymiarowa | ISO 2284 |
| EAN13 Barcode | 5036140185067 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-9170K |
| Grubość | 7/16" |
| Kierunek gwintu | Right Hand |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-19 |
| Typ gwintu | BSPT |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 62g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Grubość | 7/16" |
| Rozmiar gwintu | 1/4"x 19 |
| Norma wymiarowa | ISO 2284 |
| Typ gwintu | BSPT |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Średnica zewnętrzna | 1-5/16" |