Narzynka do rur 1/4" x19 BSPT HSS sześciokątna calowa Sherwood SHR0869310K SHR-086-9310K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka do rur 1/4" x19 BSPT HSS sześciokątna calowa Sherwood SHR0869310K SHR-086-9310K
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1129 |
| EAN13 Barcode | 5036140185128 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Szerokość sześciokąta | 1,1"; 28mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grubość | 1/2" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/4"-19 |
| Standard gwintu | BSPT |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 43g |