Narzynka do rur 3/8" x19 BSPT HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka do rur 3/8" x19 BSPT HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869200K SHR-086-9200K
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Standard wymiarowy | ISO 2284 |
| EAN13 Barcode | 5036140185081 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Sup. Part No. | SHR-086-9200K |
| Grubość | 1/2" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 3/8"-19 |
| Standard gwintu | BSPT |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 75g |