Nasadka 1/4" płaska trzpieniowa 3/8" calowa Yamoto YMT5826224K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1/4" płaska trzpieniowa 3/8" calowa Yamoto YMT5826224K
Yamoto YMT-582-6224K
YMT5826224K
NASADKA TRZPIENIOWA PLASKA 1/4", 3/8" Yamoto
YMT-582-6224K
SM.CK016,11,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania/usuwani detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8". Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-6224K |
| EAN13 Barcode | 5036140213715 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 50mm |
| Rozmiar nasadki | mm 1/4" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | Slotted |
| Wykończenie, powłoka | |
| Size System | |
| Number of Points | |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | Socket Bit |
| Socket Depth | |
| Bit Length | 20mm |