Nasadka 14mm x55mm 6-kątna trzpieniowa 1/2" Yamoto YMT5827847K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 14mm x55mm 6-kątna trzpieniowa 1/2" Yamoto YMT5827847K
Yamoto YMT-582-7847K
YMT5827847K
NASADKA TRZPIENIOWA 6-KATNA 14mmx65mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7847K
SM.CK016,23,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania / usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214439 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Supplier Part No. | YMT-582-7847K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 65mm |
| Rozmiar nasadki | 14mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Bit Type | Hexagon |
| Wykończenie, powłoka | |
| Rozmiar | Metryczny |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Socket Bit |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | 20mm |