Nasadka 18mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825360K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 18mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825360K
Kennedy KEN-582-5360K
Nasadka 12-kątna 18mm, 3/8"
KEN-582-5360K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133761 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 30mm |
| Socket Size | 18mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5825360K
Nasadka dwunastokątna 18mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5360K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell