Nasadka 22mm KenGrip 3/8" do odkręcania obrobionych śrub Kennedy KEN5825848K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 22mm Ken-Grip 3/8"KW Kennedy KEN5825848K
Kennedy KEN-582-5848K
KEN5825848K
22mm NASADKA KEN-GRIP 3/8"KW Kennedy
KEN-582-5848K
SM.CK016,12,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standard Length Sockets - 3/8" Square Drive - Metric
3/8" Square Drive
Conform to DIN3124.
Nasadka Ken-Grip® oferuje nowy standard wydajności pracy z możliwością uchwycenia do 95% zaokrąglonego elementu złącznego (obrobionej śruby lub nakrętki). Ma unikalną opatentowaną konstrukcję, która chwyta nawet zużyte i zardzewiałe elementy złączne, nie uszkadzając ich i może być stosowany z szeroką gamą elementów złącznych, w tym z sześciokątami calowymi i napędami E-Torx. Podwójne radełkowanie zapewnia wysoki chwyt, który jest niezbędny do szybkiej wymiany narzędzia, gdy dłonie są tłuste lub zaolejone. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej CrV, nasadki i akcesoria nie zawierają aluminium i są w pełni chromowane, co ułatwia czyszczenie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| 3/8 Drive Size | 22mm |
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300132 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 27mm |
| Supplier Part No. | 5825848K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 27mm |
| Rozmiar nasadki | 22mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | DIN3124 |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Plated Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | KenGrip |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | mm |