Nasadka 30mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827120K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 30mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827120K
Yamoto YMT-582-7120K
YMT5827120K
SM.CK016,24,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214064 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całk. | 45 mm |
| Socket Size | 30 mm |
| Type | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga | 210 g |