Nasadka 33mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 33mm 12-kątna 1/2" Yamoto YMT5827140K
Yamoto YMT-582-7140K
YMT5827140K
NASADKA 12-KATNA 33mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7140K
KC-016,36ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140214088 |
| ecl@ss | 21040218 |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Socket Size | 33 mm |
| Oznaczenie | YMT-582-7140K |
| Type | Metryczny |
| UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 230 g |