Nasadka 36mm 1" 12-kątna Kennedy KEN5829200K PRO20
dostępny
Cena regularna:
51,71 €
Cena regularna:
42,04 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 36mm 1" Kennedy KEN5829200K
Kennedy KEN-582-9200K
Nasadka 36mm, 1"
KEN-582-9200K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. 12-kątne. Zakres 1” (25mm) nakrętki jest największy dla uzyskania wysokiego momentu obrotowego. Specjalnie zaprojektowana nasadka daje siłę i solidność w momencie dużego obciążenia. Szerokiego użytku w zakładach przemysłowych, kolei, stoczniach i platformach wiertniczych. 12-kątne gniazdojest w stanie uzyskać większy moment obrotowy niż standardowe gnizdo. Wykonanie ze stali chromwo-wanadowej w pełni chromowane, lustrzane wyszlifowanie i nie zawiera aluminium co zapobiega powstawaniu iskier, ścięte ostrza zapewniają łatwe pochwycenie pożądanego obiektu. Używane do dociągania i luzowania unieruchomionych nakrętek, gdzie gwint jest zapieczony.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140137516 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 65mm |
| Socket Size | 36mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 280g |
KEN5829200K
NASADKA 36mm, 1" Kennedy
KEN-582-9200K
SM.CK016,109,9ZLNE
Narzędzia Cromwell