Nasadka trzpieniowa krzyżakowa No.1 3/8" Yamoto YMT5826201K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka trzpieniowa krzyżakowa No.1 3/8" Yamoto YMT5826201K
Yamoto YMT-582-6201K
YMT5826201K
NASADKA TRZPIENIOWA KRZYZAKOWA No.1 3/8" Yamoto
YMT-582-6201K
SM.CK016,11,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania/usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-6201K |
| EAN13 Barcode | 5036140213678 |
| Typ | Crosspoint |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga elementu | 50 g |
| Rozmiar nasadki | No 1 |
| Bit Lgth | 20 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 50mm |
| Rozmiar nasadki | No.1mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | Phillips |
| Wykończenie, powłoka | Polished Chrome |
| Size System | Imperial |
| Number of Points | 4 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | Socket Bit |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | 20mm |