Nasadka udarowa 21mm długa 3/4" 6-kątna Kennedy KEN5833850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 21mm 6-kątna udarowa długa 3/4" Kennedy KEN5833850K
Kennedy KEN-583-3850K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 21mm, 3/4"
KEN-583-3850K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. Długie. Metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 35mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 95mm |
| Dimensions L2 | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140140530 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 21mm |
| Style | A |
| Nr produktu | KEN-583-3850K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 630g |
KEN5833850K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 21mm, 3/4" Kennedy
KEN-583-3850K
SM.CK016,84,3ZLNE
Narzędzia Cromwell