Nasadka udarowa 29mm 1" 6-kątna Kennedy KEN5835130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 29mm 6-kątna udarowa 1" Kennedy KEN5835130K
Kennedy KEN-583-5130K
Nasadka udarowa 6-kątna 29mm, 1"
KEN-583-5130K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne, długość standardowa.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 48mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 60mm |
| Dimensions L2 | 19mm |
| Kod EAN13 | 5036140140912 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 29mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 725g |
KEN5835130K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 29mm, 1" Kennedy
KEN-583-5130K
SM.CK016,80,4ZLNE
Narzędzia Cromwell