Nasadka udarowa 32mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 32mm 6-kątna udarowa 1/2" Kennedy KEN5832230K
Kennedy KEN-583-2230K
Nasadka udarowa 6-kątna 32mm, 1/2"
KEN-583-2230K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 44mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 50mm |
| Dimensions L2 | 28mm |
| Kod EAN13 | 5036140139053 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 32mm |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5832230K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 32mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2230K
SM.CK016,49,3ZLNE
Narzędzia Cromwell