Nasadka udarowa 33mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
167,90 zł
Cena regularna:
136,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 33mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836350K
Kennedy KEN-583-6350K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 33mm, 1"
KEN-583-6350K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 53mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 100mm |
| Dimensions L2 | 50mm |
| Kod EAN13 | 5036140141575 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 33mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1200g |
KEN5836350K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 33mm, 1" Kennedy
KEN-583-6350K
SM.CK016,126,9ZLNE
Narzędzia Cromwell