Nasadka udarowa 3/4" długa 1/2" Whitworth calowa Kennedy KEN5832980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 6-kątna długa udarowa 1/2" Whitworth calowa Kennedy KEN5832980K
Kennedy KEN-583-2980K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 3/4" Whitworth 1/2"
KEN-583-2980K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, BSW, długie.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 44mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 78mm |
| Dimensions L2 | 54mm |
| Kod EAN13 | 5036140139671 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 3/4" calowe |
| Style | C |
| Nr produktu | KEN-583-2980K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 450g |
KEN5832980K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 3/4" Whitworth 1/2" Kennedy
KEN-583-2980K
SM.CK016,40,1ZLNE
Narzędzia Cromwell