Nasadka udarowa 65mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836660K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
574,80 zł
Cena regularna:
467,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 65mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836660K
Kennedy KEN-583-6660K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 65mm, 1"
KEN-583-6660K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 92mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 125mm |
| Dimensions L2 | 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140141698 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 65mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2600g |
KEN5836660K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 65mm, 1" Kennedy
KEN-583-6660K
SM.CK016,436,1ZLNE
Narzędzia Cromwell