Nasadka udarowa 95mm 1.1/2" 6-kątna Kennedy KEN5838495K KEN-583-8495K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 290,30 zł
Cena regularna:
1 049,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 95mm 1.1/2" 6-kątna Kennedy KEN5838495K KEN-583-8495K
Kennedy KEN-583-8495K
KEN5838495K
95mm IMPACT SOCKET 1-1/2" DR Kennedy KEN5838495K
Kennedy KEN-583-8495K
1 1/2” Nasadki 6-kątne, metryczne, długość standardowa.
Zgodne z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Dimensions D1 | 137mm |
| Dimensions D2 | 95mm |
| Dimensions L | 123mm |
| Dimensions L2 | 61mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301924 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket | 90 mm |
| Supplier Part No. | 5838495K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Molybdenum Steel |
| Długość całkowita | 123mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | 95mm |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 1-1/2" cal |
| Socket Type | Impact Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Drive End Diameter | 95mm |
| Opening Depth | 61mm |
| Socket End Diameter | 137mm |
SM.CK016,1150ZLNE