Nasadka udarowa 9mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
9mm nasadka udarowa 1/2" SQ DR Kennedy KEN5832010K
Kennedy KEN-583-2010K
KEN5832010K
9mm nasadka udarowa 1/2" SQ DR Kennedy
KEN-583-2010K
SM.CK016,18,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.
Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 16mm |
| Wymiar D2 | 25mm |
| Wymiar L | 38mm |
| Wymiar L2 | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301511 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket | 9 mm |
| Style | A |
| Supplier Part No. | 5832010K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 90 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa, Cr-Mo |
| Długość całkowita | 38mm |
| Rozmiar nasadki | 9mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | DIN 3129 |
| Bit Type | Hex |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 1/2 in. inch mm |
| Typ nasadki | Power Socket |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Średnica nasadki, mocowanie kwadratowe | 25mm |
| Bolt Clearance Depth | mm |
| Głębokość robocza | 12mm |
| Średnica nasadki na końcu roboczym | 12mm |