Nawiertak BS5 bardzo długi 3/16" chwyt 7/16" L4" HSS calowy Sherwood SHR0241885E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS5 bardzo długi 3/16" chwyt 7/16" L4" HSS calowy Sherwood SHR0241885E
Sherwood SHR-024-1885E
SHR0241885E
x Sherwood SHR0241885E SHR0241885E
SHR-024-1885E
SM.CK016,65ZLNE
Opis produktu
Nawiertaki z szlifowanymi rowkami do nawierceń. Długość pozwala na nawiercenia we wnękach i uskokach materiału. Wykonane zgodnie z normami: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN333A : ISO 86, ISO2540, ISO2541.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 7/16" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Wymiary | BS5 |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 3/16" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140270244 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1/4" calowe |
| Minimum Drill Point Length | 9/32" calowe |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Długość całk./opak. | 4" calowe |
| Promień | |
| Seria | A204 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Nr produktu | SHR-024-1885E |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 5 BS |
| Kod UNSPSC | 23241605 |