Nitonakrętka stalowa M8 obniżona główka 250szt. Qualfast QFT6441008J PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nitonakrętka stalowa M8 obniżona główka 250szt. Qualfast QFT6441008J
Qualfast QFT-644-1008J
QFT6441008J
M8 STEEL REDUCED HEAD KNURLED RIVET NUT (BOX-250) Qualfast
QFT-644-1008J
SM.CK016,92,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie tulejki nitowe są platerowane na jasny, naturalny kolor, i teraz to jest preferowany sposób wykończenia we wszystkich przemysłach, bo nie ma tam chromu, co ma miejsce przy wykończeniu na cynkowo czy na żółty kolor.
Klinowy kształt tulejek sprawia, że wcinają się one w materiał mocowany, tworząc większy opór momentu obrotowego, w porównaniu ze standardowymi tulejkami nitowymi. Obniżony profil główek kreuje cechę wysokiej siły łożyskowania, ale powoduje minimalne parcie pomiędzy łączonymi panelami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140059429 |
| Supplier Part No. | QFT-644-1008J |
| UNSPSC Code | 31161727 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dimensions D | 10.5mm |
| Wymiar L | 16mm millimetre |
| Hole Diameter | 10.6 |
| Materiał | Stal |
| Range | 1.0-3.5 |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Dimensions P | 0.6mm |
| Dimensions H | 11.5mm |
| Supplied In | Pack of 250 |
| Opakowanie zbiorcze | 250 |
| Surface Treatment | Plain |