Nity 4x6mm aluminiowe 100szt. Qualfast QFT6442062S
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nity 4x6mm aluminiowe 100szt. Qualfast QFT6442062S
Qualfast QFT-644-2062S
QFT6442062S
KC-016,6,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Ø | 4mm |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140245570 |
| Length Below Shoulder | 6 mm |
| Oznaczenie | QFT-644-2062S |
| UNSPSC | 31162200 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 6mm |
| Materiał | Aluminium |
| Head Shape | Dome Head |
| Pojemnosć opakowania | 100 |
| Surface Treatment | |
| Rivet Diameter | 4.0mm |