Nóż bezpieczny z automatycznie chowanym ostrzem nóż bezpieczeństwa Kennedy KEN5370780K KEN-537-0780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż bezpieczny z automatycznie chowanym ostrzem nóż bezpieczeństwa Kennedy KEN5370780K KEN-537-0780K
Narzędzie łączy dwie funkcje: nóż bezpieczeństwa oraz ostrze do cięcia, przecinania pasków i taśm. Sprawdzi się idealnie jako nóż dla leworęcznych jak i praworęcznych. Umożliwia łatwe cięcie różnych materiałów: papieru, kartonu, tworzywa sztucznego, folii, stretch, gumy, drewna i wielu innych.
Parametry:
- długość 188mm
- rękojeść: dwumateriałowa
Funkcje:
- automatyczne chowanie ostrza,
- szybkie zwolnienie ostrza,
- dwuwarstwowy uchwyt dla komfortu uścisku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140243477 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 21mm |
| Długość opakowania całkowita | 250mm |
| Waga całkowita | 232g |
| Szerokość opakowania całk. | 90mm |
| Numer produktu | SX1212 |
| Supplier Part No. | 5370780K |
| UNSPSC Code | 27111503 |