Nóż jednorazowy Kennedy KEN5370070K KEN-537-0070K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż jednorazowy Kennedy KEN5370070K KEN-537-0070K
Kennedy KEN-537-0070K
KEN5370070K
NOZ JEDNORAZOWY Kennedy
KEN-537-0070K
SM.CK016,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidne stalowe ostrze. Zbudowane tak, by zabezpieczyć przed wyślizgiwaniem się urządzenia. Zawiera plastikową skuwkę bezpieczeństwa z uchwytem. Idealne w przemyśle, modelowaniu i rzemiośle.
Dostarczane ze skuwką osłaniającą ostrze dla zwiększenia bezpieczeństwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140114913 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Długość całkowita | 155 mm |
| Supplier Part No. | 5370070K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 9 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | mm |
| Szerokość ostrza | mm |
| Closed Length | |
| Do użycia z | |
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 155mm |
| Typ | Precision Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Blade Dimensions | |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Rubber Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Non-replaceable Blades |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | Fixed Blade |
| Knife Features | Pocket Clip |