Nóż składany 4" Senator SEN5371300K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż składany 4" Senator SEN5371300K
Senator SEN-537-1300K
SEN5371300K
KC-016,39ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 4" cal |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140043084 |
| ecl@ss | 29039001 |
| Głębokość całkowita | 20 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Oznaczenie | SEN-537-1300K |
| UNSPSC | 27111504 |
| Waga elementu | 170 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Typ ostrza | Rigid |
| Szerokość ostrza | 22mm |
| Closed Length | 100mm |
| Handle Colour | Brown |
| Number of Blades | 1 |
| Długość całkowita | 200mm |
| Numer produktu | |
| Type | Pocket Knife |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 200mm x 100mm x 22mm |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Curved Straight |
| Reusability | Multiple Use/Non-replaceable Blades |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Number of Functions | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features | Locking |