Nóż tokarski PCLNR 1616H12 Indexa IND1061960K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$109.68
Cena regularna:
$89.17
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PCLNR 1616H12 Indexa IND1061960K
Indexa IND-106-1960K
IND1061960K
Nóż tokarski PCLNR 1616H12 Indexa IND1061960K
IND-106-1960K
SM.CK016,183,2ZLNE
95° kąt przyłożenia
80° płytki rombowe ujemne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080362 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 26 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | 80 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | PCLNR 1616H12 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 16 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 20 mm |
| Supplier Part No. | 1061960K |
| Typ uchwytu | PCLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całkowita | 100mm |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 16mm |
| Wysokość części chwytowej | 16mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| Neck Length | 26mm |
| ISO Designation | PCLNR 1616H12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Szerokość chwytu (b) | 16mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 20mm |
| Head Length (l2) | 26mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 20mm |