Nóż tokarski PCLNR 2525M12 Indexa IND1062040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
467,30 zł
Cena regularna:
379,92 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PCLNR 2525M12 Indexa IND1062040K
Indexa IND-106-2040K
IND1062040K
Nóż tokarski PCLNR 2525M12 Indexa IND1062040K
IND-106-2040K
SM.CK016,207,9ZLNE
95° kąt przyłożenia
80° płytki rombowe ujemne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080409 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | 80 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| ISO Designation | PCLNR 2525M12 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.745 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Supplier Part No. | 1062040K |
| Typ uchwytu | PCLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | PCLNR2525M12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25mm |
| Wysokość części chwytowej | 25mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| Neck Length | 28mm |
| ISO Designation | PCLNR 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Szerokość chwytu (b) | 25mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 32mm |
| Head Length (l2) | 28mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32mm |