Nóż tokarski PCLNR 3225P16 Indexa IND1062240K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
54,82 €
Cena regularna:
44,57 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indexa Nóż tokarski PCLNR 3225P16 IND1062240K
Indexa IND-106-2240K
IND1062240K Indexa NOZ TOKARSKI PCLNR 3225P16
95° kąt przyłożenia
80° płytki rombowe ujemne
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 1.05 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1062240K |
| EAN13 Barcode | 5036140080454 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 32 mm |
| Długość całk. (l1) | 170 mm |
| Approach Angle | 95 ° |
| Typ płytki | CN_A; CN_G |
| Rozmiar płytki | 1606 |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Shank Style | Offset |
| Materiał chwytu | Steel |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Head Length (l2) | 34 mm |
| Cutting Height (h1) | 32 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Insert Inscribed Circle | 15.87 mm |
| ISO Designation | PCLNR 3225P16 |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1606 |
| Długość całk. | 170 mm |
| Product Number | PCLNR3225P16 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | CN_A CN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 32 mm |
| Wysokość części chwytowej | 32 mm |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 95 ° degree |
| Neck Length | 34 mm |
| ISO Designation | PCLNR 3225P16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PCLN |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Head Length (l2) | 34 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32 mm |