Nóż tokarski PWLNL 2525M06 Indexa IND1064116K PRO19-20-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
75,09 €
Cena regularna:
61,05 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PWLNL 2525M06 Indexa IND1064116K
Indexa IND-106-4116K
IND1064116K
PWLNL 2525M06 EXTERNAL TOOLHOLDER Indexa IND1064116K
IND-106-4116K
SM.CK016,268,1ZLNE
95° Kąt przyłożenia.
80° płytki ujemne‘trigon’.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.71 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1064116K |
| EAN13 Barcode | 5036140283244 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Approach Angle | 95 ° |
| ISO Designation | PWLNL 2525M06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Steel |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6 mm |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Head Length (l2) | 34 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Shank Style | Offset |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Insert Shape | 80 Trigon |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Długość całk. | 150 mm |
| Product Number | PWLNL2525M06 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | WN_A WN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25 mm |
| Wysokość części chwytowej | 25 mm |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 95 ° degree |
| Neck Length | 34 mm |
| ISO Designation | PWLNR 2525M08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80 Trigon |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Head Length (l2) | 34 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32 mm |