Nóż tokarski SIL 0010K11 Indexa IND1068390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
104,53 €
Cena regularna:
84,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SIL 0010K11 Indexa IND1068390K
Indexa IND-106-8390K
IND1068390K
Nóż tokarski SIL 0010K11 Indexa IND1068390K
IND-106-8390K
SM.CK016,378ZLNE
Mocowanie śrubą
SIR/L - Wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 7.4 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082144 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 11 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | SIR 0010K 11 |
| Minimum Bore Diameter | 12 mm |
| Neck Diameter | 10 mm |
| Neck Length | 25 mm |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.155 |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Wysokość części chwytowej | 16 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068390K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 11 |
| Neck Diameter | 10mm |
| Długość całkowita | 125mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Neck Length | 25mm |
| ISO Designation | SIL 0010K 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 12mm |
| Centre to Cutting Tip | 7.4mm |