Nóż tokarski SIR 0013M16 Indexa IND1068400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
153,72 €
Cena regularna:
124,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SIR 0013M16 Indexa IND1068400K
Indexa IND-106-8400K
IND1068400K
Nóż tokarski SIR 0013M16 Indexa IND1068400K
IND-106-8400K
SM.CK016,378ZLNE
Mocowanie śrubą
SIR/L - Wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 10.2 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082151 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 16 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | SIR 0013M 16 |
| Minimum Bore Diameter | 16 mm |
| Neck Diameter | 13 mm |
| Neck Length | 32 mm |
| Długość całkowita | 15 mm |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Wysokość części chwytowej | 16 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068400K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 16 |
| Neck Diameter | 13mm |
| Długość całkowita | 150mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Neck Length | 32mm |
| ISO Designation | SIR 0013M 16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 16mm |
| Centre to Cutting Tip | 10.2mm |