Nóż tokarski SRDCN 2020K08 Indexa IND1064960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
74,08 €
Cena regularna:
60,22 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SRDCN 2020K08 Indexa IND1064960K
Indexa IND-106-4960K
IND1064960K
Nóż tokarski SRDCN 2020K08 Indexa IND1064960K
IND-106-4960K
SM.CK016,263,6ZLNE
90° Kąt przyłożenia, płytka dodatnia okrągła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081123 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 20 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 8 mm |
| Kształt płytki | Round |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0803MO |
| Typ płytki | RC_M; RC_T |
| ISO Designation | SRDCN 2020K08 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.32 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 12 mm |
| Supplier Part No. | 1064960K |
| Typ uchwytu | SRDC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0803MO |
| Numer produktu | SRDCN2020K08 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Straight |
| Typ płytki | RC_M RC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Neck Length | 20mm |
| ISO Designation | SRDCN 2525M06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SRDC |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Szerokość chwytu (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Round |
| Side to Cutting Tip (f) | 12mm |
| Head Length (l2) | 20mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6mm |
| Insert Inscribed Circle | 8mm |
| Set Type | Individual Toolholder |