Nóż uniwersalny z wysuwanymi ostrzami z ręczną blokadą Yamoto YMT5374540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż uniwersalny z wysuwanymi ostrzami z ręczną blokadą Yamoto YMT5374540K
Yamoto YMT-537-4540K
YMT5374540K
WHEEL LOCK RETRACTABLE BLADE TRIMMING KNIFE Yamoto YMT5374540K
Yamoto YMT-537-4540K
SM.CK016,24,6ZLNE
Należy skręcić w lewo, aby odblokować. Obracać ciągle aby rozbierać nóz do wymiany ostrzy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140240483 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Supplier Part No. | YMT-537-4540K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Silver / Grey |
| Długość całkowita | 175mm |
| Typ | Safety Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Aluminium |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Retractable |