Nożyczki do papieru 180mm 7" Kennedy KEN5333810K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki do papieru 180mm 7" Kennedy KEN5333810K
Kennedy KEN-533-3810K
KEN5333810K
7" PLASTIC HANDLE PAPER SCISSORS Kennedy
KEN-533-3810K
SM.CK016,20ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza nie wyginające się, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej z uchwytami z tworzywa sztucznego.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250789 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 180 (7") mm |
| Supplier Part No. | 5333810K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 180mm 7" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Symmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |