Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 8.1/2" Kennedy KEN5333080K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki domowe z plastikowym uchwytem 8.1/2" Kennedy KEN5333080K
Kennedy KEN-533-3080K
KEN5333080K
NOZYCZKI DOMOWE, UCHWYTY PLASTIKOWE 8.1/2" Kennedy
KEN-533-3080K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nożyczki domowe
Przydatne do najróżniejszych cięć związanych z pracą w domu. Ostrza wykonane ze stali ciętej, utwardzonej, z asymetrycznym plastikowym uchwytem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140114159 |
| eCl@ss Code | 21040601 |
| Długość | 215 mm |
| Długość | 8 1/2" cal |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita | 0.078 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | 5333080K |
| UNSPSC Code | 27111506 |
| Waga elementu | 80 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Czerwony |
| Długość całkowita | 215mm 8-1/2" cal |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Includes | PVC Wallet |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Protection Features | |
| Compatible Materials | Paper/Card |
| Wykończenie, powłoka | |
| End Shape | Pointed |
| Handle Shape | Straight/Asymmetrical |
| Hand Preference | Prawy |
| Scissor Type | General Purpose |