Nożyczki elektryka 5.1/2"/138mm Kennedy KEN5166400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nożyczki elektryka 5.1/2"/138mm Kennedy KEN5166400K
Kennedy KEN-516-6400K
Nożyczki ELEKTRYKA 5.1/2"/138mm
KEN-516-6400K
Opis produktu
Do kabli o średnicy do 22mm2. Do cięcia, izolacji, kabli, przewodów, taśmy izolacyjnej. Ostrza ze stali nierdzewnej z utwardzonymi krawędziami. Twardość ostrzy HRC58-60. Jedno otrze z wycięciem do cięcia twardych i dużych średnic. Trawłe nylonowe nasadki na rękojeściach. Pakowane w pokrowiec, który można zapiąć do paska.Długość całkowita: 45mm (13/4”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140013384 |
| Kod eCl@ss | 21040601 |
| Długość | 140mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.144 |
| Szerokość całk./opak. | 150 |
| Nr produktu | KEN-516-6400K |
| Kod UNSPSC | 27111506 |
| Waga elementu | 150g |
KEN5166400K
NOZYCZKI ELEKTRYKA 5.1/2"/138mm Kennedy
KEN-516-6400K
SM.CK016,59,1ZLNE
Narzędzia Cromwell