Obciągacz diamentowy SP100 1/2"x6" 1 karat Kennedy KEN4960100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$77.75
Cena regularna:
$63.21
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obciągacz diamentowy SP100 1/2"x6" 1 karat Kennedy KEN4960100K
Kennedy KEN-496-0100K
Obciągacz diamentowy SP100 1/2"x6" 1.00 KARAT
KEN-496-0100K
Opis produktu
Końcówka diamentowa może być wymieniona na nową, kiedy się spłaszczy. Dzięki temu przedłuża się żywotność narzędzia (ceny wymiennych końcówek dostępne na żądanie).Wymiar uchwytu 1/2”x6”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Diamond Size | 1.00 ct |
| Kod EAN13 | 5036140109384 |
| Kod eCl@ss | 21019109 |
| For Wheel Diameter | 14" calowe |
| For Wheel Diameter | 355mm |
| Model, kod produktu | SP100 |
| Nr produktu | KEN-496-0100K |
| Kod UNSPSC | 23131515 |
| Waga | 170g |
KEN4960100K
OBCIAGACZ DIAMENTOWY SP100 1/2"x6" 1.00 KARAT Kennedy
KEN-496-0100K
SM.CK016,117,3ZLNE
Narzędzia Cromwell