Odsysacz cyny Senator SEN5162160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyrząd do odsysania lutu Senator SEN5162160K
Senator SEN-516-2160K
SEN5162160K
Przyrząd do ODSYSANIA LUTU Senator SEN5162160K
SEN-516-2160K
SM.CK016,23,9ZLNE
Obsługa jedną ręką. Przyrząd szybko usuwa stopiony lut z połączeń. Lekki. Sprawnie działający tłok napinany sprężyną. Dysza łatwo zdejmowana do czyszczenia. Sprawne działanie. Odporny na temperaturę, może być umieszczony bezpośrednio na usuwanym lucie. Zapewnia szybkie i łatwe usuwanie elementów z płytek. Antystatyczny korpus zapewnia bardzo dobrą ochronę elementu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Średnica | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140160453 |
| eCl@ss Code | 21089290 |
| Wysokość | 240 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 240 |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | SEN-516-2160K |
| UNSPSC Code | 23271712 |
| Szerokość | 60 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Funnel Bore Diameter | mm |
| Wysokość | 240mm |
| Jaw Capacity | mm |
| Długość | 25mm |
| Magnification | |
| Numer produktu | HC-3 |
| Typ produktu | |
| Szerokość | 60mm |
| Mirror Diameter | mm |