Opaska ścierna No.5 9,5x25mm P80 prosta AlOx York Abrasives YRK2057090K PRO19 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaska ścierna No.5 9,5x25mm ALOx P80 prosta York Abrasives YRK2057090K
York Abrasives YRK-205-7090K
YRK2057090K
Opaska ścierna prosta No.5 9.5x25mm AL/OX P80 York Abrasives YRK2057090K
YRK-205-7090K
SM.CK016,2,3ZLNE
Spiralnie nawinięte płótnościerne, podczas pracy odsłania ciągle nowe warstwy. Używa się do usuwania odprysków po spawaniu,okrawania, wygładzania, polerowania. Konieczny jest stalowy trzpień by utrzymać jakość operacji.
Maksymalne prędkości:
Do 12mm średn. 22,000 obrotów na minutę
Do 19mm średn. 18000 obrotów na minutę
Do 25mm średn. 10,000 obrotów na minutę
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.003 |
| UNSPSC Code | 31191516 |
| eCl@ss Code | 21011309 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2057090K |
| EAN13 Barcode | 5036140216365 |
| Ziarnistość | P80 |
| Type | CR5 |
| Weight per 100 | 265 g |
| Średnica | 9.5mm |
| Długość | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ziarnistość | P80 |
| Maximum Operating Speed | 22,000 rpm revolutions per minute |
| Długość całk. | 25 mm |
| Type | CR5 |
| Średnica | 9.5 mm |
| Materiał ścierny | Aluminium oxide |
| Mandrel Type | CRM4 |
| Cartridge Shape | Straight |