Opaski zaciskowe 9x550mm 100szt. Edison EDI5152800K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opaski zaciskowe 9x550mm 100szt. Edison EDI5152800K
Edison EDI-515-2800K
EDI5152800K
PASKI ZACISKOWE, 9.0x550mm (opak-100) Edison
EDI-515-2800K
KC-016,96ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Edison |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 | 5036140007932 |
| ecl@ss | 27000000 |
| Długość | 550 mm |
| Głębokość całkowita | 40 |
| Długość całkowita | 700 |
| Waga całkowita | 0.92 |
| Szerokość całk. | 170 |
| Oznaczenie | EDI-515-2800K |
| UNSPSC | 39121703 |
| Szerokość | 9mm |